РІЧНИЙ ЗВІТ

директора ЗОШ І - ІІІ ступеня № 1 м. Ківерці

за 2019 - 2020 навчальний рік

2019- 2020 навчальний рік завершився. Яким він був? Для першокласників – першим, тому незвичайним, роком нових зустрічей і знайомств, перших уроків і підручників. Для одинадцятикласників  - це рік напруженої підготовки до ЗНО, рік вибору та прийняття вже дорослих рішень. Для більшості нашої шкільної спільноти  рік був звичайним, черговим, але до 12 березня 2020 року. А ділі розпочався час, який усіх нас з одного боку розділив, віддаливши дистанційно, а з іншого об’єднав, бо перед усіма постало питання – як жити, бути, навчатися і навчати далі. Кожен шукав свій вихід…

Дирекція школи та педагогічний колектив в поточному навчальному році проводив послідовну і цілеспрямовану роботу по виконанню завдань, визначених основними законодавчими та нормативними документами освітньої галузі, зокрема пов’язаними з реформою освіти: Законом України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», концептуальними засадами Нової української школи, новим Державним стандартом початкової освіти, перспективним та річним планом роботи школи, Статутом школи та чинними нормативно – правовими документами у галузі освіти в цілому та загальної середньої освіти зокрема.

Як зазначено в «Освітній програмі закладу», призначення школи полягає в наданні повної загальної середньої освіти дітям шкільного віку, забезпеченні їх всебічного розвитку, вихованні та самореалізації особистості, здатної до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, готової до свідомого життєвого вибору, самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності, прагненні до самовдосконалення і навчання упродовж життя.

Основна мета моєї діяльності, як керівника, у 2019-2020 навчальному році:

- створення умов для навчання учнів школи, забезпечення реалізації прав громадян на здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти в умовах школи І – ІІІ ступенів;

- вдосконалення педагогічної системи школи відповідно до запитів батьків і їх учнів;

- забезпечення функціонування та розвитку школи, підвищення якості освіти та ефективності виховання і розвитку учнів.

Враховуючи вимоги сьогодення,  педагогічна діяльність школи спрямована на всебічний розвиток дитини, формування ключових та предметних компетентностей учнів, утвердження загальнолюдських цінностей, розкриття потенційних можливостей і здібностей учнів.

↓↓↓ Повний текст звіту можна отримати тут ↓↓↓

РІЧНИЙ ЗВІТ директора ЗОШ І - ІІІ ступеня № 1 м. Ківерці за 2019 - 2020 н. р.