Майбутнім першокласникам

Прийом учнів до першого класу  гімназії № 1 м. Ківерці

Зарахування дітей до 1 класу відбуватиметься згідно «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.

Перелік документів для зарахування у 1 клас
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх заміняють,
подають:
1. Заяву на ім’я директора гімназії.
2. Копію свідоцтва про народження дитини.
3. Копії документів батьків, що засвідчують проживання в мікрорайоні
гімназії.
4. Медичні документи встановленого зразка:

•  Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» ( Форма № 086-1/о);
  •  «Карта профілактичних щеплень» (Форма первинної облікової документації № 063/о), яка містить усю необхідну інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації .

Майбутньому першокласнику потрібно обов'язково пройти медогляд перед школою. Профілактичний медичний огляд  необхідний для того, щоб вчасно виявити можливі порушення здоров'я та розвитку дитини. Також, виходячи з медичних висновків і висновків лікарів, визначається рівень допустимих фізичних навантажень для майбутнього школяра. Вся інформація про стан здоров'я дитини вноситься у спеціальний медичний бланк: форму № 026 / о. Потім ця довідка передається шкільній медичній сестрі.

Завантажити зразок заяви

МОН. Щодо прийому дітей до 1 класу