У світі професій

У житті кожної людини у свій час постає питання, ким бути, яку професію обрати.

03 березня 2020 року учні 7-9 класів нашої школи стали учасниками заходу, який підготувала бібліотекар школи Бучинська О.В. спільно з працівником районного центру зайнятості Мартинюк Л.Г.

Головна мета зустрічі -  допомогти школярам якнайбільше дізнатися про світ професій, ознайомити  з професіями, які користуються попитом на українському  ринку праці.

Сучасна бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня

У НУШ шкільна бібліотека залишається центром освітнього процесу.  З метою популяризації книги, формування навиків читацької культури в листопаді 2019 року у школі відбулося смайл-опитування учнів 2-го класу. Захід організувала і провела бібліотекар  Бучинська Ольга Владиславівна. Зустріч була цікавою і повчальною.

• Керування лічильниками
  • Теги матеріалу
  • Редагувати
  • Видалити

Пробуджуємо читацькі інтереси

26 лютого 2019 року у бібліотеці школи відбувся конкурс «Моя улюблена книга». У конкурсі взяли участь учні 5-7 класів. Учасники продемонстрували свої таланти художників-ілюстраторів творів.  Яскраві бук трейлери улюблених творів пробудили інтерес в учнів  до знайомства з пригодами літературних героїв.  На завершення конкурсу кожен із учасників залишив листівку-побажання для майбутніх читачів.

... Читати далі »

Переглядів: 1 | Додав: Light | Дата: Сегодня | Коментарі (0)