Матеріально – технічне забезпечення

закладу освіти

Гімназія № 1 міста Ківерці Волинської області розміщена у двох пристосованих приміщеннях загальною площею 1641,3 м2. Корпус № 1 – загальна площа 997 м2, корпус № 2 – 644,3 м2.

Заклад розташований за адресою: м. Ківерці, вул.. Київська, 43 Волинська область, Луцький район.

Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно – гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 25,5 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого розпорядженням міського голови Ківерцівської міської ради від 25.08.2021 № 91-во.

Територія закладу становить 2,2578 га. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно – гігієнічному стані.

Для реалізації навчально – виховного процесу в закладі 5 класних кімнат у корпусі № 2, 8 класних кімнат у корпусі № 1, бібліотека – 1, комп’ютерний клас – 2, спортивна кімната – 2, їдальня – 1, конференцзал – 1. В закладі наявні кабінети: трудового навчання, інформатики, зарубіжної літератури, математики, біології та хімії, української  мови та літератури.

Спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне поле, волейбольна площадка та тренажерний комплекс.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога, медичний пункт, кабінет директора, кабінет заступників директора, буфет, приміщення для технічного персоналу.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня, столами та стільцями для кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, класними дошками для кожної класної кімнати навчального закладу. У закладі працює два кабінети інформатики. В даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (12+1) та (7+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Кабінет інформатики в корпусі № 1 відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених Постановою Головного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. № 9, Положення про кабінет інформатики та інформаційно – комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004р.   № 407.

Стан забезпечення комп’ютерною технікою:

1. Усього комп’ютерів – 34

із них:

- робочі місця в кабінеті інформатики – 19+2

- робоче місце вчителя інформатики – 2

- робочі місця адміністрації – 3

робочі місця вчителів – предметників, психолога, педагога – організатора – 9

- робоче місце бібліотекаря - 1

1. Принтерів – 4
  2. Сканерів – 3
  3. Інтерактивний дисплей – 1
  4. Проектори – 3

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Укртелеком» зі швидкістю 10 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет закладу здійснює електронний документообіг.

Електронна адреса закладу: school1_ ki@ ukr.net

Сайт закладу: http://skool1kivertsy.at.ua

Навчально – методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив вчителів.

У закладі розміщено стенди:

- куточок Держсимволіки;

- змінні стенди та виставки творчих робіт здобувачів освіти початкової та середньої освіти;

- куточок здоров’я;

- куточок психолога;

- стенд «Учнівське самоврядування»;

- інформаційно – довідковий куточок з Цивільного захисту;

- тематичні виставки у шкільній бібліотеці;

- стенд «Шкільні вісті».

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнату видачі та зберігання літератури. В читальній залі є персональний ноутбук, що підключений до мережі Інтернет.

Бібліотечно – бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.01.2022р. нараховує 13966 екземплярів. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 9688 примірників.

Фонд підручників нараховує 4278 екземплярів. Забезпечення учнів підручниками складає 95 %.

Зазначена навчально – методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 6 внутрішніх туалетів (2 туалети для дівчат, 2 туалети для хлопчиків, 2 туалети для педагогічних працівників). Якість ремонту вбиралень – достатня.

В школі проведено велику організаторську роботу по етичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні. Влучно підібрано кольорову гаму.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Ківерці, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.

згідно звіту в системі ІСУО