Захід "Цикл зимових свят в Україні"

Зима – це чудова пора року, яка вміє дарувати приємні емоції  та незабутні враження, адже саме в цей період ми відзначаємо найбільше свят, пов’язаних із самобутніми традиціями та звичаями українців.

Кількість зимових свят просто вражає. Мабуть, жодна інша пора року не може похизуватися такою їх кількістю. У народі кажуть: «Зима прийшла і празників принесла!».

18 грудня учні 6 класу спільно з класним керівником Карпук Оленою Іванівною підготували і провели  захід «Цикл зимових свят в Україні».  Учні школи пригадали християнські зимові свята, ознайомилися з народними традиціями святкувань та приказками, пов’язаними з ними. По закінченні виступу, шестикласники запропонували учасникам взяти участь у святковій вікторині. Переможці отримали солодкі призи.

Хоча за вікном погода більше нагадувала осінню, але у приміщенні було створено святкову зимову атмосферу.

Тож зимові свята – це особливий період року, який наповнює нас радістю, теплом і світлими думками.

Усім веселих свят!

Переглядів: 238 | Додав: csspro97ukrnet | Рейтинг: 3.5/2