Всеукраїнський тиждень права

З 08 по 11 грудня 2020 року у школі проводився Всеукраїнський тиждень права, заходи якого приурочені до проголошення Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності учнів щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

п
ротягом кількох днів клані керівники 1-4 класів провели гру-мандрівку «Права у моєму житті», 5-11 класів всеукраїнський урок на тему: «Права людини». Вчитель правознавства Котельчук В.Я. організував проведення «круглого столу» з переглядом презентацій «Без правової культури немає правової держави». Учнями 5 –го класу спільно з класним керівником Стоцькою С.Р. оформлено  інформаційний вісник «Закон і ми». Свої творчі здібності  реалізували  школярі 5-7 класів через виставку малюнків « Україна – правова держава» (керівник Карпук О.І.).

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів та використовувати їх у  повсякденному житті.

Переглядів: 299 | Додав: csspro97ukrnet | Рейтинг: 0.0/0