У світі професій

Вибір професії є важливим моментом в житті кожної людини, адже правильно вибрати професію – означає знайти своє місце в майбутньому.

28 лютого 2019 року у школі  відбулася зустріч з працівником  Ківерцівського районного центру зайнятості Мартинюк Л.Г., яка ознайомила учнів з найважливішими галузями діяльності нашого сьогодення, із найбільш розповсюдженими та перспективними професіями на ринку праці відповідно до запитів роботодавців.

Рано чи пізно, перед учнями постає питання їхнього професійного вибору, напряму подальшої трудової та розумової діяльності. Головне, аби цей вибір був усвідомленим та зваженим. Адже  професія має відповідати власним інтересам, нахилам кожної людини та викликати у неї почуття задоволення.

Переглядів: 532 | Додав: Light | Рейтинг: 0.0/0