27 вересня 2018 р. у ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Ківерці відбулась конференція «Трансформація педагогічних ідей В. О. Сухомлинського у розвиток сучасного навально-виховного процесу», присвячена 100 річчю з дня народження В. О. Сухомлинського.

Епіграф конференції: «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний»

Програма конференції:

1. Значення ідей В. Сухомлинського для сучасної загальноосвітньої школи.

Маховська В. В., заступник директора з навчальної робота, вчитель-методист.

1. Ідеї дитино центризму в педагогічній спадщині В. Сухомлинського та у концепції Нова українська школа

Левчук Г. І., вчитель початкових класів, вчитель-методист

1. Формування любові до Батьківщини в учнів початкової школи засобами казки у творчій спадщині В. Сухомлинського

Сахарук Т. О., вчитель початкових класів, вчитель-методист

1. Роль учительської літератури в контексті педагогічних ідей В. Сухомлинського

Квач С. М., вчитель укр.. мови і літератури, старший учитель

1. В. О. Сухомлинський про педагогічну майстерність учителя

Стоцька С. Р., вчитель укр. мови і літератури, вчитель-методист

1. Розвиток творчих здібностей учнів засобами шкільної бібліотеки

Бучинська О. В., бібліотекар школи

Учасники конференції переглянули відеоролик «Павлиський романтик», «Книжковий експрес з минулого (опис літератури В. Сухомлинського, яка видана за останні 10 років» (автор Бучинська О. В., бібліотекар школи).

Переглядів: 444 | Додав: Light | Рейтинг: 3.0/1