Тиждень психології

Упродовж 07.02.–11.02. у гімназії проходив Тиждень психології під назвою «5 днів у світі емоцій».

Щодня учні закладу занурювалися у світ власних емоцій, спостерігали, аналізували та пізнавали себе, залишаючи свої емоції на «Паркані думок». У День хорошого настрою учні 1 класу обмінювалися смайликами з побажаннями, четвертокласники наповнювали власні «Склянки емоцій». Під час Дня здорових емоцій восьмикласники взяли участь у тренінгу «Ефективна комунікація», шестикласники створили порадник «Безпечний Інтернет».

У День радості та День пізнання себе учні 5 класу спробували висловити свої емоції на папері завдяки арт-терапії «Веселковий тонік: психологія кольору», вправі «Клубочок хороших побажань».

Завершився Тиждень психології Днем релаксації.

Переглядів: 163 | Додав: csspro97ukrnet | Рейтинг: 0.0/0