Так натхненно дзвонять Великодні дзвони

Під такою назвою пройшов виховний захід у 7-А класі, присвячений найдавнішому церковному святу українців. Усе дійство символічно розпочалося звуком церковних дзвонів, що сповіщали про найвизначнішу подію у християнському світі – Христове Воскресіння. Великодню атмосферу створювали запах свіжоспеченої паски та неймовірне різноманіття представлених крашанок та писанок, вміло виготовлених руками учнів. Семикласники ознайомили усіх присутніх з історією свята, легендами про те, чому на Пасху фарбують яйця, розповіли про символіку кольорів писанок, про прикмети, пов’язані з випіканням паски. Запрошені на гостину учні 5 –8 класів продемонстрували власне вміння складати святковий кошик. Не обійшлося і без пісень та традиційних забав Великодня – ігор «Битки» та «Музична писанка».

Переглядів: 634 | Додав: ludbon | Теги: свято, Великодень | Рейтинг: 5.0/1