Свято обдарованих дітей "Зоряне сяйво 2019"

28 квітня 2019 року відбулося свято «Зоряне сяйво», яке вже стало доброю традицією нашої школи. Було підведено підсумки роботи за 2018-2019 навчальний рік і нагороджено учнів, які продемонстрували високий рівень знань, захищали честь навчального закладу та стали переможцями й призерами районних олімпіад з базових дисциплін, обласних турнірів, творчих та спортивних конкурсів, змагань.

Зі словами привітань до батьків та учнів звернулися директор школи Люшук Світлана Федорівна, помічник-консультант народного депутата України Ірини Констанкевич Понєдєльник Лариса Анатоліївна, голова ради школи Нікітюк Оксана Анатоліївна, заступник директора школи з навчальної роботи Маховська Віра Володимирівна.

Вчителі, учні, батьки віншували обдарованих дітей, дарували їм музичні подарунки, отримуючи насолоду та задоволення від святкового дійства.

Є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.

Успіхів, творчих злетів, нових перемог, вершин та досягнень усім талановитим дітям та їх наставникам!

Заступник директора

з навчально-виховної роботи