Останній дзвоник 2021

31 травня у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №1 міста Ківерці відбулось свято Останнього дзвоника.  Хвилюючі почуття переповнювали наймолодших наших учнів, адже вони подолали першу сходинку на шляху до пізнання. Для більшості школярів це свято є початком чудового відпочинку на літніх канікулах, а для наших випускників цей дзвоник є останнім. Він сповістив про розставання з дитинством і про те, що позаду залишаються шкільні роки.

Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – життєвих сил та творчого завзяття, батькам – мудрості та терпіння. Особливі побажання випускникам - впевненості вам у власних силах та наполегливості у досягненні мети, нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами!

Переглядів: 243 | Додав: csspro97ukrnet | Рейтинг: 5.0/1