Останній дзвоник

31 травня 2019 року пролунав останній дзвоник для учнів ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1 м. Ківерці.

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання. Для 21 одинадцятикласника нашої школи він пролунав прощальною мелодією.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами привітали випускників учні молодших класів. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвоник. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого життя. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Переглядів: 431 | Додав: Light | Рейтинг: 0.0/0