конкурс екологічних агітбригад

Екологічне виховання в школі

Одним із напрямків роботи школи є екологічне виховання. Учні приймають участь у практичних природоохоронних акціях, вчаться любити природу засобами мистецтва, формують знання про взаємозв'язок і взаємини природних компонентів на уроках природничого циклу та позакласних заходах. З метою поширення екологічних знань серед учнів, батьків проводиться агітаційно-роз'яснювальна та інформаційно-пізнавальна робота щодо необхідності охорони природи, збереження природних  ресурсів.

Щороку наші учні є призерами конкурсу екологічних колективів (агітбригад) серед шкіл Ківерцівської ОТГ. Цьогорічна тематика виступів агітбригад:"Країні Юннатії - 95 років". Вітаємо наших екологів із зайнятим 1-м місцем!!!

Переглядів: 348 | Додав: csspro97ukrnet | Рейтинг: 0.0/0