День здоров'яі

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

З метою формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки в навчальному закладі 25 жовтня 2019 року було проведено День здоров’я.

Учні всієї школи, вчителі були залучені до заходів. Старшокласники змагалися на турнірі з міні-футболу, учні 1-4 класів взяли участь у «Веселих стартах», школярі середньої ланки виборювали першість у «Цікавій естафеті». Заряд бадьорості та гарного настрою отримали учні від флеш - мобу «Наша молодь активна і спортивна». Юні художники продемонстрували плакати на тему: «Місто Здоров’я».

День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й побувати свіжому повітрі, побігати і добре провести час.

Переглядів: 400 | Додав: csspro97ukrnet | Рейтинг: 1.5/2