День цивільного захисту

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у нашій школі пройшов День цивільного захисту. Практична спрямованість заходів, що проводились протягом дня, носила характер змагань, що викликало особливий інтерес в учнів, сприяло формуванню високих  морально-психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної підтримки.

Усі школярі продемонстрували вміння у виготовленні індивідуальних засобів захисту органів дихання – ватно-марлевих пов’язок. Навичкам надання домедичної допомоги учнів навчали спеціально запрошені гості – представники Червоного Хреста.

Учні 1–4 класів допитливо та зацікавлено … Серед школярів 5–6 класів визначено кращого знавця та ілюстратора знаків безпеки (учні не лише малювали добре відомі знаки, а й придумували власні). Старшокласники змагалися у справності користування засобами індивідуального захисту, зокрема противогазом. Окремим етапом Дня цивільного захисту була евакуація учасників навчально-виховного процесу по ввідній «У школі виявлена пожежа». Учні та педагоги закладу відмінно справилися  з поставленими завданнями.

Переглядів: 449 | Додав: Light | Рейтинг: 0.0/0